شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 15, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نمایش پُر حاشیه «بینوایان» 8 میلیارد تومان هزینه داشت!}

 پارس فارس - نمایش پُر حاشیه «بینوایان» 8 میلیارد تومان هزینه داشت!

حسین پارسایی بیان کرد که نمایش موزیکال «بینوایان» هشت میلیارد تومان هزینه تولید داشته و بالاترین دستمزد بازیگران ماهیانه ۲۵ میلیون تومان بوده است. نمایش موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی یکی از پرسروصداترین آثار روی صحنه کشور است که از آغاز حاشیه‌های زیادی همراهش شد. از قیمت بلیت گرفته تا مواردی که انتقاد دادستان تهران را برانگیخت. این مسایل در مورد «الیورتوئیست» اثر پیشین پارسایی نیز که پیش از این روی صحنه رفته بود وجود داشت. نمایش پُر حاشیه «بینوایان» 8 میلیارد تومان هزینه داشت!

۱۱ دی ۱۳۹۷       ۱۲:۴۵       11534/108119        ۴۴۲ بازدید

 پارس فارس - نمایش پُر حاشیه «بینوایان» 8 میلیارد تومان هزینه داشت!

حسین پارسایی بیان کرد که نمایش موزیکال «بینوایان» هشت میلیارد تومان هزینه تولید داشته و بالاترین دستمزد بازیگران ماهیانه ۲۵ میلیون تومان بوده است. نمایش موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی یکی از پرسروصداترین آثار روی صحنه کشور است که از آغاز حاشیه‌های زیادی همراهش شد. از قیمت بلیت گرفته تا مواردی که انتقاد دادستان تهران را برانگیخت. این مسایل در مورد «الیورتوئیست» اثر پیشین پارسایی نیز که پیش از این روی صحنه رفته بود وجود داشت. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی