پنجشنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸
June 27, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آخرین وضعیت آب وهوای کشور/ فعالیت سامانه بارشی

۸ دی ۱۳۹۷       ۱۱:۱۹       8009/107936     
 امروز فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور منجر به بارش برف و باران و کاهش دید و لغزندگی جاده های کوهستانی می شود.

 پارس فارس -  براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، امروز فعالیت سامانه بارشی در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط استان های واقع در شمال شرق، ارتفاعات البرز، برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب، استان های چهار محال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد به صورت برف و باران و در برخی نقاط مه آلود خواهد بود که منجر به کاهش دید و لغزندگی جادههای کوهستانی در مناطق ذکر شده می شود.

از بعدازظهر روز شنبه فعالیت سامانه بارشی در شمال شرق متمرکز بوده و اواخر شب این سامانه از کشور خارج می گردد.

از بعدازشهر روز یکشنبه سامانه بارشی دیگری از سمت جنوب غرب وارد کشور شده و درغرب خلیج فارس، برخی نقاط خوزستان، فارس و بوشهر، در اواخر وقت در استان هرمزگان؛ سبب بارش باران، رعد و برق، وزش باد و در چهار محال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد سبب بارش برف و باران می گردد.

روز دوشنبه علاوه بر مناطق فوق استان های یزد، کرمان، جنوب اصفهان، برخی نقاط لرستان، خراسان جنوبی، نیمه جنوبی خراسان رضوی و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان؛ بارش برف و باران پیش بینی می شود.

ازبعدازظهر این روز در جنوب غرب و غرب از فعالیت سامانه فوق کاسته شده و در اواخر این روز سامانه بارشی از سمت شرق کشور خارج می گردد.

 

منبع: افکارنیوز

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top