دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
June 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دلیل اقدام نکردن استقلال در نقل و انتقالات

۲ دی ۱۳۹۷       ۱۷:۴۸       8786/107259     
 آبی های تهرانی به دلیل مشکلات مالی هنوز هیچ اقدامی برای تقویت تیم خود انجام ندادند.

پارس فارس_آبی های استقلال هر چند در اولین روز نقل و انتقالات زمستانی دو بازیکن خارجی خود را کنار گذاشتند تا نشان دهند برای فصل نقل و انتقالات نیم فصل برنامه کاملی دارند اما هنوز اقدامی برای تقویت تیم خود انجام ندادند.

استقلال از چندی قبل با جپاروف به توافق رسیده اما این بازیکن تا زمانیکه مطالبات خود را دریافت نکند، به تهران سفر نخواهد کرد و مدیران استقلال این روزها بیشتر وقت خود را به تامین منابع مالی مورد نظر برای اجرایی شدن برنامه های شفر اختصاص دادند.

از سوی دیگر شفر لیست بازیکنان مورد نظر خود را تحویل داده و مذاکره با این بازیکنان نیز مانند وضعیت جپاروف مشروط به مشخص شدن بودجه مالی استقلالی ها در نیم فصل است.

در کنار خریدهای زمستانی تیم شفر برای برگزاری اردو نیز به دنبال مقصدی مناسب است؛ مقصدی که امضای قرارداد و توافق با آن نیز مانند گزینه های قبلی مشروط به فراهم شدن بودجه است.

آبی های تهرانی که این روزها شرایط مالی مناسبی ندارند، تا پیش از نهایی شدن بودجه خود نمی توانند هیچ اقدامی انجام دهند و فعلا تمرکز آنها به جای درخواست های شفر روی مسائل دیگری است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top