یکشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
June 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می کند !

۱۲ آذر ۱۳۹۷       ۱۲:۴۱       8009/104917     
 حدود دو دهه قبل در فروشگاه های کادوفروشی ماهی سبز رنگی به چشم می خورد که دارای یک حسگر حرکتی بود و با فشردن دکمه قرمز رنگی موسیقی پخش می کرد. حالا این ماهی با امکاناتی جذاب به روزشده است.  

 پارس فارس -  مدل جدید این ماهی با بلندگوی هوشمند الکسا سازگار شده و علاوه بر آواز خواندن و تکان خوردن در صورت عبور کردن از کنارش می تواند کارهای  متنوع دیگری انجام دهد.

این ماهی از طریق بلوتوث به بلندگوی آمازون اکو متصل می شود و لذا می تواند تمامی پاسخ هایی را که بلندگوی مذکور برای ارائه به کاربر آماده کرده با حرکات دهانش بیان کند و لحظاتی شاد و مفرح خلق کند.

بخش خبر و اعلام وضعیت آب و هوا از جمله دیگر قابلیت های ماهی Big Mouth Billyاست. ماهی یادشده با گوشی هوشمند نیز همگام می شود و لذا می توانید از طریق آن برای دریافت پیام های اطلاع رسانی گوشی اقدام کنید. همچنین این ماهی می تواند به عنوان زنگ بیدار باش و به منظور یادآوری امور روزمره به کار گرفته شود.

Big Mouth Billy با اتصال به خدمات موسیقی آمازون قطعات دلخواه کاربر را پخش می کند و دهان خود را متناسب با کلمات در حال پخش به حرکت درمی آورد. استفاده از این دستگاه هم با نصب باتری و هم از طریق اتصال به پریز برق ممکن است. قیمت Big Mouth Billyتنها ۴۰ دلار است.

 

منبع: نیواطلس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top