یکشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
June 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حسن‌زاده: انتقاد کردم و از دخترم انتقام گرفتند!

۱۲ آذر ۱۳۹۷       ۱۱:۵۲       8009/104912     
مربی سعید ملایی قهرمانی جودو گفت: ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

 پارس فارس - مهرداد حسن زاده در پاسخ به این سؤال که ماجرای حذف دختر شما از مسابقات المپیاد استعدادیابی جودو که به میزبانی یزد برگزار شد چه بود، گفت: مسابقات المپیاد آینده سازان جودو در حالی به میزبانی یزد پیگیری می‌شود که نازنین حسن زاده دختر بنده در رده نونهالان برای حضور در این رقابت‌ها راهی یزد شد. او در انتخابی تهران در وزن ۴۴ کیلوگرم شرکت کرده بود و در مجموع از استان تهران تنها ۴ جودوکار در بخش نونهالان به یزد اعزام شده بود. متأسفانه اتفاقاتی در این رقابت‌ها رخ داد که دختر بنده اجازه مسابقه دادن را پیدا نکرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: آقایان ادعا می‌کنند در این رقابت‌ها هیأت تهران، نازنین زهرا حسن زاده را در وزن ۴۰ کیلوگرم به میزبان مسابقات اعلام کرده است. وزن کشی روز چهارشنبه برگزار می‌شود و همانجا با وزن کشی دخترم مخالفت می‌شود. آنها مدعی می‌شوند که اسم وی در ۴۰ کیلوگرم معرفی شده و اجازه وزن کشی به دخترم داده نمی‌شود. با وساطت بلوطی رئیس هیأت جودوی تهران به دخترم اجازه وزن‌کشی داده می‌شود اما ۱۱ شب زمانی که قرعه‌کشی انجام می‌شود، اسم دختر من از لیست کنار گذاشته می‌شود.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که دلیل اینکه اسم دختر شما از لیست قرعه کشی حذف می‌شود چه بوده، گفت: آن طور که دوستان مدعی شدند اعلام کرده‌اند از تهران باید دستور داده شود تا اسم نازنین زهرا حسن زاده در لیست قرعه‌کشی اضافه شود. دلایل عجیبی مطرح می‌کنند که اصلا قابل قبول نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعلام نکردند چه کسی باید از تهران مجوز این کار را بدهد، افزود: واقعیت این است بلوطی ظاهرا با عمادی سرپرست فدراسیون جودو تماس می‌گیرد اما او حاضر به پاسخگویی نمی‌شود. بنده نیز با سرپرست فدراسیون جودو تماس گرفته‌ام اما او جوابگو نبود. به سرپرست فدراسیون پیامک دادم که این حرکت ناجوانمردانه است. به همین دلیل بلافاصله بعد از اذان صبح با هواپیما راهی یزد شدم، زمانی که به محل برگزاری مسابقات رسیدم، دخترم در سالن در حال گریه کردن بود و هیچ کسی حاضر به جوابگویی نبود، البته محمدیان نایب‌رئیس بانوان هم اعلام کرد کسی اینجا به حرف من گوش نمی‌دهد. حالا من نمی‌دانم که این حرف‌ها صحت دارد یا خیر، در هر صورت با توجه به اتفاقاتی که رخ داده بود و با شرایط روحی که دخترم شد ناچار شدم بلافاصله به تهران بازگردم.

رئیس سابق انجمن جودوی دانشگاه آزاد در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ۱۳ دوره مسابقات بین‌المللی برگزار کرده‌ام و می‌دانم وارد کردن اسم کسی به لیست مسابقات کار سختی نیست، حتی بدتر از این در جودو شاهد بوده‌ام که یک نفر را با کلی اضافه‌وزن در وزن پایین ثبت‌نام کردند، حالا که دختر من می‌خواسته در وزن خودش آن هم به صورت قانونی شرکت کند، اجازه این کار را به او ندادند. کار دختر من غیرقانونی نبوده و اشتباه فردی بوده که این موضوع قانونا قابل‌حل بوده، اما نخواستند که این کار را انجام دهند.

مربی سعید مولایی در پاسخ به این سؤال که چه دلیلی دارد که اجازه مبارزه کردن به دختر شما را در این مسابقات نداند، گفت: به هر حال ۲۰ روز پیش با یک خبرگزاری مصاحبه کردم و از عملکرد فدراسیون انتقاد کردم که گویا این انتقاد باب میل فدراسیون نبوده و آنها با این کار از دختر خردسالم انتقام گرفتند.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top