شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۸۵ مصدوم در تصادف زنجیره ای دیشب

۱۶ آبان ۱۳۹۷       ۱۰:۴۶       8009/102398     
سخنگوی اورژانس کشور گفت: در تصادفات زنجیره‌ای دیشب ۸۵ نفر مصدوم شدند.    

پارس فارس -  مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره جزییات تصادف‌های زنجیره‌ای شب گذشته توضیح داد: متاسفانه شب گذشته در چند محور از محور‌های مواصلاتی کشور شاهد تصادف‌های زنجیره‌ای بودیم.

 

وی ادامه داد: اولین تصادف در ساعت ۱۷:۳۷ دقیقه در محور قزوین-تاکستان به وقوع پیوست که این حادثه منجر به مصدومیت ۳۴ نفر شد.

 

خالدی افزود: حادثه دوم در ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه در محور آزادراه زنجان-قزوین به وقوع پیوست که این تصادف منجر به مصدومیت ۸ نفر از هموطنان شد.

 

سخنگوی اورژانس کشور تصریح کرد: سومین حادثه در کیلومتر ۱۵ بروجرد-اراک به وقوع پیوست که در این حادثه نیز ۷ نفر مصدوم شدند.

 

وی تصریح کرد: ساعت ۱۹ نیز تصادف زنجیره‌ای دیگر در محور نیشابور به مشهد به وقوع پیوست در این حادثه نیز ۱۷ نفر مصدوم شدند.

 

خالدی افزود: متأسفانه پس از این حوادث شاهد دو تصادف دیگر در محور‌های تهران-قزوین و منطقه رباط میل استان مرکزی بودیم که در این حوادث نیز ۱۹ نفر از هموطنان مصدوم شدند.

 

سخنگوی اورژانس کشور گفت: حوادث شب گذشته در مجموع منجر به مصدومیت ۸۵ نفر از هموطنان شد که بلافاصله پس از گزارش حوادث نیرو‌های اورژانس برای درمان و انتقال مصدومان به مراکز درمانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top