شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نهاد اسلامی ترکیه خواستار ممنوعیت فعالیت ویلدرز در توئیتر شد

۱۵ آبان ۱۳۹۷       ۱۲:۲۹       8009/102318     
 فدراسیون فرهنگی اسلامی ترکیه که نماینده مساجد ترک‌ها در هلند است در نامه‌ای برای توئیتر، خواستار ممنوعیت فعالیت سیاستمدار اسلام‌ستیز هلندی در این شبکه اجتماعی شد.

 پارس فارس - فدراسیون  فرهنگی اسلامی ترکیه (TICF) درخواستی رسمی برای شبکه اجتماعی توئیتر فرستاده و از آن خواسته است تا مانع از انتشار پیام‌های «خیرت ویلدرز» سیاستمدار افراط‌گرای هلندی شود.

بنابر گزارش خبرگزاری آلمان،  (TICF) که نماینده ۱۴۴ مسجد ترک در هلند است اعلام کرد که برخی از توئیت‌های ویلدرز نقض‌کننده خط‌مشی شبکه‌های احتماعی و قانون در بسیاری از کشورها از جمله تونس، پاکستان، مغرب و اندونزی است.

وکیل این مرکز فرهنگی گفت: «توئیتر برای ویلدرز بستری را فراهم کرده است تا وی در سطح جهان نفرت پراکنی کند و این یعنی که نه فقط ویلدرز بلکه توئیتر هم در این کشورها می‌تواند مجازات شود. جهان بزرگ‌تر از هلند است.»

در نامه خطاب به توئیتر آمده است که این مرکز تلاش می‌کند تا به صورت دائمی دسترسی ویلدرز برای انتشار پیام، تصویر و یا هر گونه محتوایی در توئیتر قطع شود و در صورتی که  توئیتر ظرف سه هفته به این درخواست واکنش نشان  ندهد، اقدام قانونی را پیگیری خواهد کرد.

وکیل فدراسیون  فرهنگی اسلامی ترکیه همچنین گفت: «اقدام قانونی آخرین کار است که ما می‌خواهیم انجام دهیم  اما اگر مجبور شویم، اینکار را خواهیم کرد.»

ویلدرز رهبر حزب راست‌گرای افراطی آزادی  (PVV) است که به دلیل رویکردهای اسلام ستیزانه شهرت دارد. وی در گذشته با ساخت فیلم «فتنه» نیز اهانت‌هایی را به دین مبین اسلام وارد کرده بود که با اعتراضات گسترده مسلمانان مواجه شد.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top