شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


گاف بی‌بی‌سی در معرفی پادشاه عربستان

۴ آبان ۱۳۹۷       ۱۰:۴۱       8009/101317     
 بی‌بی‌سی فارسی گزارشی را بر روی سایت خود بارگذاری کرده و با انتشار تصویری از پادشاه فعلی عربستان او را ملک عبدالله، پادشاه پیشین عربستان معرفی کرده است.  

 پارس فارس - سایت خبری بی‌بی‌سی فارسی گزارشی با عنوان "پرونده خاشقجی؛ اردوغان از عربستان چه می‌خواهد؟" را در سایت خود بار گذاری کرده است. جدا از درستی و نادرستی مطالبی که در این گزارش آماده، در ضمیمه این گزارش تصاویری از اردوغان در کنار سران حکومتی عربستان سعودی آمده است. در توضیح یکی از تصویرهای الصاق شده به این خبر، نوشته شده است: ملک عبدالله، پادشاه پیشین عربستان و رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه.

اما آنچه در تصویر مشهود است تصویری از ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه فعلی عربستان است که در کنار رئیس جمهور  ترکیه نشسته است. این اولین بار نیست که این شبکه چنین اشتباهاتی در نشر اخبار خود داشته است.

چند روز پیش هم در جریان بازی تیم پرسپولیس مقابل تیم السد قطر کانال تلگرامی این شبکه نام  رئیس‌جمهور سوریه را به جای نام یکی از بازیکنان تیم پرسپولیس نوشت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top