سه شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸
February 25, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بانک رسالت 11 هزار کانون همیاری اجتماعی در کشور دارد

۳ آبان ۱۳۹۷       ۱۷:۳۱       8786/101262     
  مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: این بانک در کل کشور 11 هزار کانون همیاری اجتماعی دارد که سهم گیلان از این تعداد 400 کانون است.

پارس فارس_محمدحسین حسین زاده روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به ارائه خدمات متفاوت بانک رسالت با سایر بانک های کشور اظهار کرد: کلیه سپرده گذاری ها و پرداخت تسهیلات در بانک رسالت به صورت قرض الحسنه است و به دنبال سودآوری نیستیم .
وی با اشاره به نرخ سود 2 درصد برای تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 300 میلیون ریال افزود: رسالت ما همیاری اجتماعی، توام با قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی است و در همین راستا پنج و نیم میلیون نفر در کشور عضو بانک قرض الحسنه رسالت هستند .
حسین زاده به کسب رتبه نهم بانک قرض الحسنه رسالت از نظر تراکنش و رتبه دوازدهم در مبالغ اشاره و خاطر نشان کرد: بانک قرض الحسنه رسالت جغرافیا محور نیست و با هدف توسعه همیاران اجتماعی رسالت در شاخه های کار و زندگی ، سازمان های حامی، تسهیل گران ، توسعه کسب و کار خرد و خانگی با هدف تولید در روستاها و منازل و مصرف در شهرهای بزرگ کانون های همیاری اجتماعی را راه اندازی کرده است.
وی با بیان اینکه شش هزار و 500 کانون کشور بالای 15 نفر عضو دارند گفت: بانک قرض الحسنه رسالت از سال 91به عنوان بانک فعالیت خود را به صورت جدی و با رویکردی متفاوت انجام می دهد و هدف ما این است که در سال 1400 بانکداری بدون شعبه با ارائه تسهیلات و خدمات غیر حضوری را در کشور به انجام برسانیم .
به گزارش ایرنا بانک قرض الحسنه رسالت با هدف ترویج بانکداری اسلامی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده گذاران خود و همچنین ارائه خدمات نوین بانکی و با هدف ایجاد مشاغل خرد با حداقل هزینه تمام شده از طریق کم کردن هزینه تسهیلات بانکی با شعار بانکی اجتماعی با خدماتی نوین، به عنوان اولین بانک قرض الحسنه خصوصی کشور با ارائه خدمات نوین بانکی و گسترش فرهنگ قرض الحسنه و پرداخت تسهیلات خرد و حمایت از مشاغل خانگی و بنگاه های کوچک، کار خود را از ابتدا به صورت صندوق آغاز و از سال 91 به عنوان بانک از سوی بانک مرکزی مجوز فعالیت دریافت کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop
کارت عروسی فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی