شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
January 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


میلیاردر جعلی کاربران توییتر را فریب داد!

۱ آبان ۱۳۹۷       ۰۹:۳۶       8009/101030     
شخصی با یک هویت جعلی احساسات کاربران را به بازی گرفت و فالوئرهای بسیاری برای صفحه خود در توییتر جمع کرد.  

 پارس فارس - فردی ناشناس با سوءاستفاده از نام "وارن بافتمیلیاردر مشهور آمریکایی احساسات کاربران توییتر را به بازی گرفت و برای پست های خود در این شبکه اجتماعی لایک های فراوانی جمع کرد. او با جا زدن خود به جای یک ثروتمند سرشناس هر روز بر تعداد فالوئرهایش می افزود و از قول وارن بافت که روحش هم از این ماجرا خبر نداشت، به کاربران پند و راهنمایی می داد یا به نوعی راه و رسم پولدار شدن با استفاده از تجربیات خیالی را در اختیار آنها قرار می داد. به این ترتیب صفحه یک کاربر معمولی در مدتی کوتاه تعداد بالایی دنبال کننده به دست آورد .

جالب است بدانید که خود وارن بافت مدیر ارشد" Berkshire Hathaway"  تنها یک حساب توییتری دارد که از سال 2016 تاکنون هیچ پستی در آن منتشر نشده است اما  نکته مهمی که کاربران متوجه آن نشدند این بود که نام میلیارد حقیقی «Warren Buffett» و حساب کاربری میلیارد جعلی به نام «Warren Buffet» است و همین تفاوت ریز در یک حرف از چشم کاربران پنهان ماند.

کاربران هم به خیال اینکه پای کلاس درس یک ثروتمند واقعی نشسته‌اند زمان بسیاری را صرف فراگیری تجربیات غیر اصولی و نادرست برای سرمایه‌گذاری‌های مالی می‌کردند. به عنوان مثال او در یکی از توییت‌های پندآموزش نوشته بود: «من از زندگی یاد گرفتم که خوشبختی بدون قدردانی، صلح بدون بخشش و عادات خوب بدون  انضباط به وجود نخواهد آمد». در این میان پرسشی که برای کاربران پیش آمد این بود: آیا شبکه توییتر بدون در نظر گرفتن مشخصات افراد هم  برای آنها حساب باز می‌کند و اگر این طور است چرا؟

در ادامه تصویر میلیارد حقیقی آمریکایی را مشاهده می کنید.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top