جمعه، ۳ آذر ۱۳۹۶
November 24, 2017
  جستجو


آخرین اخبار

برترین خودروهای 2017 و بعد از آن (قسمت اول) + عکس

 دنیا در حال تغییر و تحول است…بنا بر برخی دلایل، هم‌اکنون زمانی پر سروصدا در ایالات‌متحده است و بازار خودرو نیز از این قاعده مستثنا نمی‌باشد. هر کلاس خودرویی تحولی بزرگ را به خود می‌بیند و مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، خریداران بیش از گذشته با دست باز به انتخاب خودرو می‌پردازند.

برترین خودروهای 2017 و بعد از آن (قسمت اول) + عکس

معرفی گرانترین خودروهای جهان + قیمت و عکس

 دنبال کردن خودروهای لوکس و گران قیمت همیشه جذاب بوده‌اند,اتفاقاً همین قیمت‌های کهکشانی‌اشان باعث جذابیت‌اشان می‌شود. جالب اینجاست وقتی جزو گران‌ترین‌ها باشند، حتماً جزو سریع‌ترین و قوی‌ترین‌ها نیز هستند. جدیدترین لیست از هیولاهای میلیون‌ دلاری منتشر شده است. 

معرفی گرانترین خودروهای جهان + قیمت و عکس

معرفی ارزان ترین اتومبیل های دنیا (تصاویر) 3

 یکی از موسسات تحقیقاتی در انگلیس که وظیفه نظارت بر خودرو ها را بر عهده دارد و خودروها را از جهت ایمنی، سواری و ظاهر آن با توجه به قیمت برگزیده کارخانه آنها را بررسی می کند، فهرستی از ارزانترین خودروهای موجود در جهان را به شرح زیر اعلام کرده است:

معرفی ارزان ترین اتومبیل های دنیا  (تصاویر) 3

مسیر تکامل تویوتا لند کروز! + تصاویر

 کمتر کسی است که شرکت نام‌آشنای ژاپنی تویوتا و محصولات باکیفیت آن را در ایران نشناسد. محصولاتی که نه‌تنها مردم در تلاش برای به دست آوردن آن‌ها هستند بلکه سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دولتی در کشور نیز تعداد زیادی از خودروهای باکیفیت و قدرتمند آن را در اختیاردارند.

مسیر تکامل تویوتا لند کروز! + تصاویر

ماشین

  • مطالب امروز : 0
  • مطالب دیروز : 0
  • مجموع مطالب : 4

اخبار برگزیدهTop